Sposób działania usługi,
Business View w Mapach Google

Tworzymy kompletny produkt. Łączymy wyszukiwane wyniki przez użytkowników z usługami Street View, Mapy Google, Business View w naprawdę potężne narządzie dla Twojej firmy. Dzięki tej usłudze zyskasz znacznie więcej.

Jak to wygląda?

1. Użytkownik znajduje Twoją firmę. Dzięki rozbudowanym wynikom wyszukiwania, klient już na wstępie otrzymuje kilka cennych informacji w postaci danych firmy niezbędnych do zrealizowania przez niego zakupu.
2. Jeżeli posiadasz wirtualny spacer klient na pewno zajrzy do środka, gdzie można przybliżać interesujące go elementy wystroju i wkomponowane towary.
3. Każdy klient będąc dalej zainteresowany Twoja firmą, będzie chciał pojawić się w niej osobiście. W tym momencie z pomocą przychodzą Mapy Google i wbudowana nawigacja GPS, która doprowadzi Twoich klientów pod same drzwi.

Powody, by skorzystać z usługi
Business View w Mapach Google

Tworzymy kompletny produkt. Łączymy wyszukiwane wyniki przez użytkowników z usługami Street View, Mapy Google, Business View w naprawdę potężne narządzie dla Twojej firmy. Dzięki tej usłudze zyskasz znacznie więcej.

- Zdjęcia panoramiczne 360 stopni pozwalają pokazać klientowi całą firmę i tym samym zdobyć jego zaufanie
- Potencjalny klient może się “przespacerować” po firmie. W momencie kiedy odwiedzi fizycznie obiekt będzie się w nim dobrze czuł, ponieważ już go poznał przez Internet
- 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku - można “odwiedzić” konkretną firmę o dowolnej porze a później zaplanować rzeczywistą wizytę.
- Utrzymanie zdjęć na serwerach Google jest zawarte w cenie wirtualnej wycieczki - koszt jest jednorazowy i nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty.
- Prawa autorskie do zdjęć należą do klientów. Dodatkowo klient otrzymuje zdjęcia, które można użyć na stronie internetowej firmy, w profilach mediów społecznościowych oraz w materiałach marketingowych.
- Można wykonywać dodatkowe sesje aktualizacyjne, kiedy firma tego potrzebuje - przy zmianie wystroju, towaru itp.
- Cena Zdjęć Firmowych Google jest zwykle niższa od ceny tradycyjnych wirtualnych spacerów - usługa jest atrakcyjna kosztowo dla klienta.
- Zdjęcia pojawiają się bezpośrednio w wynikach wyszukiwania Google.
- Można je też znaleźć na Mapach Google i w Google+ Lokalnie.
- Są wyeksponowane na stronie Google+.
- Można umieścić je w swojej witrynie oraz na profilu Facebook w przeznaczonym do tego miejscu.
- Link do zdjęć można udostępniać w sieciach społecznościowych, na blogach, wysyłać e-mailem do klienta pokazując mu dany produkt w którym miejscu się znajduje.

  • "Integer posuere erat a ante venenatis dapibus posuere velit aliquet. Donec sed odio dui. Aenean eu leo quam..."

    Susan Sims, Interaction Designer at XYZ
  • "Cras mattis consectetur purus sit amet fermentum. Donec sed odio dui. Aenean lacinia bibendum nulla sed consectetur...."

    Susan Sims, Interaction Designer at XYZ

Zrób profesjonalny marketing i bądź widoczny dla szukających w Google.

Zaoszczędź na agencjach nieruchomosci. Dołącz do naszych klientów.